seks

Co pobudza męską wyobraźnię najskuteczniej? Tego rodzaju pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które pragną zadbać o ogień w sypialni. Okazuje się, że nawet partnerzy w długoletnich relacjach mogą wciąż troszczyć się o tę ważną sferę życia. Poniżej znajdziesz kilka sposobów na to, aby Twój partner pragnął Cię niezależnie od stażu Waszego związku.

Bielizna erotyczna – zawsze dobre rozwiązanie

Chociaż może wydawać się to banalne, tak naprawdę proste rozwiązania są często najbardziej skuteczne. Seksowna bielizna rozpala wyobraźnię i rozbudza zmysły, a więc warto posiadać chociaż kilka kompletów. Rozpalenie ognistych uczuć okaże się proste na przykład ze strojem Mikołajki. Inną ciekawą propozycją jest przebranie policjantki, panie wybierają chętnie również możliwość wcielenia się w rolę pielęgniarki. Poza strojem Mikołajki i innymi ciekawymi kompletami warto postawić także na klasykę. Na przykład koronkowa bielizna jest bardzo kobieca – to świetna odpowiedź na pytanie, jak rozbudzić męską wyobraźnię. Dlaczego? Ponieważ bielizna erotyczne odsłania kawałek ciała, ale nie pokazuje wszystkiego, a więc działa bardzo dobrze na wyobraźnię.

Pamiętaj, aby wybierać bieliznę dobrej jakości. Nieodpowiedni materiał lub niestaranne wykonanie sprawiają, że komplet nie prezentuje się dobrze, a raczej – kiczowato. Jeśli chcesz znaleźć sposób na to, jak pobudzić mężczyznę, zadbaj o estetycznie wyglądający zestaw, który podkreśli wszystkie atuty kobiecej sylwetki i zagwarantuje Ci pełen komfort.

Buduj napięcie powoli

Czasami każdy ma ochotę na szybki przebieg akcji, ale warto od czasu do czasu budować napięcie powoli. Jak pobudzić męską wyobraźnię? Wyślij ukochanemu jednoznacznego SMS-a, gdy jest poza domem, postaw na niespodziewany dotyk, gdy jest w pobliżu, lub poślij mu znaczące spojrzenie. Powoli buduj napięcie w sytuacjach, gdy nie możecie pozwolić sobie na przejście do konkretów, ale daj wyraźny znak, że wieczorem możecie wspólnie zaszaleć. Takie gesty świetnie działają na męską wyobraźnię, a dodatkowo pobudzają również kobietę. Jeśli zdecydujesz się budować napięcie powoli, Wasze wieczorne szaleństwa będą pełne czułości i pasji.

Rozmowa ma znaczenie

Na pewno zastanawiałaś się chociaż raz, jakie fantazje ma Twój ukochany. Jak pobudzić mężczyznę seksualnie? Postaw na rozmowę. Jeśli zadawanie zabarwionych erotycznie pytań sprawia Ci trudności, pomocne okażą się gry dla par. Oferta jest tak różnorodna, że z pewnością znajdziesz odpowiedni zestaw. Gry dla par pozwalają swobodnie opowiadać o swoich erotycznych marzeniach, poznawać się bliżej i przełamywać pewne bariery. To doskonały sposób na miłe chwile zarówno dla par z krótkim, jak i dłuższym stażem. Zbliżycie się do siebie, a dodatkowo dowiesz się, co pobudza męską wyobraźnię Twojego ukochanego. Rozmowa ma duże znaczenie, warto o tym pamiętać.

Gdzie szukać gier dla par? Wygodną opcją jest skorzystanie z oferty sklepów internetowych. Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji, a także dokładne opisy oferowanych zestawów. Pamiętaj jednak, aby wybrać sprawdzoną ofertę. Jeśli po kliknięciu w link ujrzysz ostrzeżenie, nie ryzykuj i zrezygnuj z odwiedzenia podejrzanej strony internetowej.

Opaska na oczy, czyli jak pobudzić męską wyobraźnię tajemnicą

Chociaż mężczyźni są wzrokowcami, w sypialni liczą się wszystkie zmysły. Jak pobudzić męską wyobraźnię bez udziału wzroku? Zasłoń partnerowi oczy opaską i pozwól, aby wyostrzył resztę zmysłów. Moc dotyku i głosu jest ogromna, warto przekonać się o tym na własnej skórze. Jeśli dodatkowo nieczęsto zdarza Ci się przejmować inicjatywę, taki gest na pewno rozpali męską wyobraźnię. Tego rodzaju element zaskoczenia potrafi pozytywnie namieszać. Nie przejmuj się, jeśli w sypialni jesteś nieśmiała. Opaska na oczach ukochanego sprawi, że poczujesz się nieco pewniej i odkryjesz swoje możliwości.

Opaska to nie jedyny element, który warto zastosować w przejmowaniu inicjatywy w sypialni. Warto zadbać o doznania dla innych zmysłów, a więc aromatyczne świece i nastrojową muzykę. Ważny jest także dotyk. Dobrej jakości żel intymny zapewni niesamowite doznania zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie.